Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
Пресофіцер ГУ ДСНС м. Києва, колишній співробітник ГУ ДСНС в Луганській області Павло Петров поранений під час документування наслідків російських обстрілів у столиці 6 червня.
Про це повідомили у ГУ ДСНС м. Києва.
Разом з ним поранення дістала пресофіцерка Інна Жельчик. Її прооперували. 7 червня на своїй сторінці в Istagram Павло Петров розмістив фото з лікарні разом з колегою.
“Трохи не такі фотки ви, мабуть, бачите з мого акаунту, але вибачте. Живі і це головне. По іншим питанням всьо вилікується, все загоїться”, - написав він.

Павло Петров - фотограф Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Він родом зі Старобільська. У 2017-2020 роках працював у пресслужбі ГУ ДСНС в Луганській області.
Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну - фіксує роботу українських рятувальників та наслідки ворожих обстрілів. Роботи Павла публікуються в українських та світових виданнях.
Допомогти пресофіцерам з лікуванням та реабілітацією можна, долучившись до збору за посиланням.
Нагадаємо, 6 червня росія завдала комбінованого удару по Україні. У Києві внаслідок атаки четверо людей загинули, 20 постраждали. Під час ліквідації наслідків ворожих ударів, працюючи під обстрілами, загинули троє рятувальників ДСНС. Ще 9 надзвичайників отримали поранення.
- 666 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Батьки загиблих воїнів Лисичанської громади можуть отримати грошову допомогу: деталі
- 18:00 У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
- 17:00 Окупаційна влада заборонила громадським організаціям проводити пошукові роботи на Луганщині
- 16:00 94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
- 15:00 Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 978
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 783
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 709
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 699


У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
