Росіяни втратили в Україні 1 млн вояк: це гора до МКС у 350 км або 140 футбольних полів
Загальні втрати російських окупаційних військ в особовому складі із початку широкомасштабного вторгнення в Україну сягнули мільйона - вбитими і пораненими.
Про це оголосив Генштаб ЗСУ сьогодні, 12 червня.
"Один мільйон. Із них – понад 628 тисяч за останні півтора року. Світ має знати і пам’ятати, що українці стримують ворожу орду в рази більшу за себе", - наголошується у повідомленні.
"Агресор увесь час лякав світ російським чоботом. Сьогодні сотні тисяч цих "чобіт" гниють і проростають травою по всій Україні: в Рудому лісі під Чорнобилем, у водах Дніпра біля Антонівського мосту, на териконах Донбасу, на Харківщині. Деякі з них – на дні Чорного моря, де затонув крейсер "Москва", - нагадують у Генштабі.
"Цей мільйон знешкоджених окупантів – наша відповідь. Наша пам’ять про Бучу, Ірпінь, Куп’янськ, Херсон... Про розбомблений пологовий у Маріуполі та зруйнований російською ракетою Охматдит у Києві. Про сльози дітей, розстріляних цивільних, зруйновані домівки. Про кожен злочин цієї терористичної держави. Це – пам’ять про наших полеглих побратимів і посестер. Про кожного і кожну, хто став до бою за свою землю й віддав за неї життя", - йдеться у повідомленні.
63 окрема механізована бригада ЗСУ візуалізувала втрати рф.

"Мільйон російських солдат більше не зможуть воювати. Щоб зрозуміти масштаби цього досягнення нашої армії, 63 бригада порахувала його у більш зрозумілих одиницях виміру", - йдеться у повідомленні бригади.
- Якщо їх скласти у підрозділ, вийде 150 бригад;
- Якшо їх викласти в ряд - вийде дорога від Лимана до Берліна;
- Якщо їх покласти один на одного, вийде гора до МКС, висотою 350 км;
- Якщо їх поскладати на землі, вийде 140 футбольних полів;
- Якщо їх порівняти з країнами, вийде населення Кіпру;
- Якщо їм влаштувати концерт Кобзона, знадобиться 12 стадіонів "Олімпійський".
Прем'єр Естонії Крістен Міхал, коментуючи втрати рф, написав в Х, що "людське життя не має цінності для путіна".
"Втрати росії з 24 лютого 2022 року перевищили один мільйон. путін відкинув будь-які суттєві мирні зусилля та лише вдає, що веде переговори. Наш тиск на росію має продовжуватися. Це єдиний шлях до справедливого та тривалого миру", - наголосив він.
- 261 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжанські медики розпочали надання безоплатних медичних послуг у хабі благодійної організації БФ «Рішучі серця»
- 17:35 Картинки не буде. На окупованій Луганщині жаліються на роботу Telegram
- 16:07 26 пакетів медичних послуг законтрактактували сіверськодонецькі КНП
- 15:00 Як подати заявку на оздоровлення та відпочинок дітей, батьки яких зареєстровані на території нерелокованих громад...
- 14:00 Направили до суду справи посадовців з окупованої Луганщини, які регулюють питання соцполітики
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1584
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1087
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 756
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 588


Картинки не буде. На окупованій Луганщині жаліються на роботу Telegram
Направили до суду справи посадовців з окупованої Луганщини, які регулюють питання соцполітики
Дані звільнених шахтарів передали до російського військкомату. У Лисичанську стіни будинків заледеніли після...