Харченко не хоче, щоб управлінці «просто перекладали папірці»: у ЛОДА грядуть реформи
Очільник Луганщини Олексій Харченко анонсував реформу діяльності облдержадміністрації.
Про це він заявив 12 червня на апаратній нараді щодо організаційних та кадрових питань діяльності облдержадміністрації, повідомляє Луганська ОВА.
На нараді він представив колективу нещодавно призначену начальницю Управління з питань ветеранської політики Олесю Грановську, наголосивши на важливості співпраці усіх структурних підрозділів за цим напрямом.
А основним питанням порядку денного стало переформатування роботи облдержадміністрації.
«Департаменти не працюють у тому режимі, якого я від них вимагав. Кожен співробітник має знати й розуміти, яку користь несе жителям області. Сьогодні необхідно зосередитися на проєктній роботі щодо розвитку наших громад та підтримки наших людей», – звернувся Олексій Харченко до керівників структурних підрозділів.
Він повідомив, що проведе особисту співбесіду з кожним працівником кожного департаменту та управління, функціонал яких зазнав суттєвих змін у зв’язку із повномасштабним вторгненням.
Вже у наступний понеділок, 16 червня, про свою роботу голові облдержадміністрації прозвітує Департамент агропромислового розвитку ОВА.
«Просто сидіти та перекладати папірці – це не те, що я очікую від державних управлінців», – резюмував Олексій Харченко та зазначив, що настав час кадрових рішень.
Нагадаємо, на першій пресконференції у статусі очільника Луганщини Харченко заявляв, що незабаром будуть прийняті кадрові рішення у Луганській ОВА.
- 881 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Студентів-педагогів з Луганщини відправили обробляти рибу на камчатку, а у регіоні більшає перекупників бензину
- 08:30 Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 874
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 860
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 848
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 725


Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
