Луганські поліцейські врятували пораненого чоловіка на Харківщині
Під час несення служби на Харківщині у складі зведеного загону ГУНП в Луганській області працівники Управління головної інспекції надали домедичну допомогу 35-річному чоловіку, який отримав мінно-вибухові травми.
Про це повідомляє поліція Луганської області.
За інформацією, 35-річний мешканець Вільхуватки косив траву поблизу свого домоволодіння, яке розташоване в лічених кілометрах від державного кордону України з рф. У цей час ворог за допомогою дрону здійснив скид боєприпасу під ноги чоловіку. Внаслідок вибуху потерпілий отримав мінно-вибухові травми обох ніг.
На порятунок чоловіка поспішив його батько, який завантажив потерпілого сина до мікроавтобуса та виїхав на трасу у Приколотному, аби просити про допомогу. У цей час повз проїжджав екіпаж луганських поліцейських.
Надавши домедичну допомогу, правоохоронці доставили чоловіка до карети швидкої медичної допомоги.
Наразі чоловіка прооперували, він знаходиться в реанімації. За його життя борються лікарі.
Нагадаємо, раніше луганські рятувальники допомогли ліквідовувати наслідки обстрілів Харкова.
- 318 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1231
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1029
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 965
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 813


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
