Окупанти на ТОТ вимагають у мешканців реєструвати сім-карти в спеціальному реєстрі.
Опубліковано 13.06.2025 - 10:00
Ворог вимагає мешканців ТОТ реєструвати сім-карти в спеціальному реєстрі.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
У росії сім-карту можна придбати лише за паспортними даними, але на тимчасово окупованих територіях є ситуації, коли при роздачі сім-карток населенню вдалось уникнути цієї процедури.
"Тепер росіяни хочуть «виправити» цей недолік і зобовʼязують реєструвати свої картки через портал «держпослуг». Інакше погрожують блокуванням карток, якщо вони не оформлені на справжнього власника", - прокоментували у ЦНС.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку дозволяють одноразово скористатися послугою Wi-Fi за 100 рублів.
- 338 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1231
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1029
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 965
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 813


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
