З початку 2015 року до бюджету надійшло понад 215 мільйонів гривень єдиного соціального внеску
Як повідомив в.о.начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку Володимир Разумцев, надходження по єдиному соціальному внеску за січень-травень 2015 року становлять 215,2 млн. грн.
Виконання індикативного показника (173,6 млн. грн.) становить – 123,9 % , що додатково забезпечило надходження ЄСВ у сумі 41,5 млн.грн.
«У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження по ЄСВ збільшились на 105,5 млн.грн. Збільшення відбулось, в основному, за рахунок платників, які змінили місце реєстрації на ДПІ у м. Сєвєродонецьку з інших ДПІ,» - зазначив Володимир Разумцев.
З початку року укладено 17 договорів про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в т.ч. пенсійного страхування – 2, завдяки чому додатково надійшло 17,2 тис.грн. ЄСВ.
- 1600 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4406
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1729
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1036
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 854

Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
