Маніпуляції через оцінки: у школах Сіверськодонецька та інших міст відновлюють радянську практику
За відмову участі у пропагандистських заходах у школах самопроголошеної «лнр» знижуватимуть оцінку за поведінку.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у десятьох школах самопроголошеної «лнр» з 1 вересня виставлятимуть оцінку за поведінку. Вона впливатиме на загальний рівень успішності.
Під новий російський експеримент потрапили заклади з Кадїївки, Луганська, Алчевська, Довжанська, Сорокиного, Старобільська та Сіверськодонецька.
«Саме в цих школах вчителі зможуть маніпулювати при залученні учнів до пропагандистських заходів. Оцінку за поведінку в закладах загальної середньої освіти скасували ще при срср. Але в «лнр», чечні та мордовії росіяни її повернули», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, окупанти змінюють програму у школах Луганщини.
- 301 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:10 Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький
- 16:00 Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
- 14:00 ЛОВА: У Лисичанську переставляють вікна між будинками, а в Сіверськодонецьку виставляють платіжки за холодні батареї
- 12:00 Збирав дані про українських патріотів: довічне увʼязнення загрожує агенту фсб з Луганщини
- 10:00 «Тепер пів міста без інтернету»: у Сіверськодонецьку скаржаться на блокування Starlink
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1418
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 951
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 944
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 792


Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький
Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
Ворог атакував з боку Твердохлібового на Луганщині