Окупанти на Луганщині готуються виселяти переселенців з тимчасових притулків
У самопроголошеній “лнр” кількість пунктів тимчасового розміщення (ПТР), де живуть переселенці з постраждалих територій Луганщини, до 1 вересня скоротять з 60 до 8.
Постанову про відповідну реорганізацію ухвалив “уряд” псевдореспубліки, пишуть окупаційні ресурси.
“Захід був вимушеним: ПТР у терміновому порядку організували 2022 року, у період активних бойових дій... Наразі необхідність функціонування такої кількості пунктів тимчасового розміщення недоцільна, тим паче, що більшість з об'єктів порожні”, - стверджують окупанти.
Згідно з новою “постановою”, до 1 вересня окупованій Луганщині створять два ПТР в Айдарі, по одному - в Алчевську, Сорокиному, Сокологірську, Ровеньках, Рубіжному і Сватовому. Переважно це гуртожитки.
Розміщуватимуть там осіб, які не мають у власності іншого житла на території рф і не отримали одноразові виплати на придбання або будівництво іншого житла замість втраченого. Всіх інших - виселять.
Наразі окупаційні міністерства вже “аналізують” мешканців ПТР й до 1 серпня розсилатимуть повідомлення про виселення.
Раніше повідомлялося, що на Луганщині людей виселяють з тимчасового житла.
- 402 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1216
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1013
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 937
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 800


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
