Підприємець з Луганщини привласнив 35 мільйонів на фіктивних поставках для армії, - ДБР
ДБР повідомило про підозру підприємцю з Луганщини, який привласнив понад 35 млн грн, виділених на закупівлю товарів військового призначення.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Як розповіли у бюро, у 2023-2024 роках за результатами спрощених закупівель підприємець уклав низку договорів з трьома військовими частинами та однією сільською радою. Загальна сума контрактів - понад 35 млн гривень. Предметом договорів були квадрокоптери, прилади нічного бачення та інші товари спеціального призначення.
“Отримавши кошти на рахунки свого ФОП, зловмисник почав виводити їх через фіктивні підприємства. Гроші перераховувалися нібито за придбання товарів, які фактично не виготовлялися й не закуповувалися, оскільки контрагенти не мали ані власного виробництва, ані офіційного доступу до імпорту відповідної продукції. У результаті обладнання поставлено не було, а підприємець незаконно заволодів понад 35 млн гривень”, - йдеться у повідомленні.
Зловмиснику повідомили про підозру у привласненні майна в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах та у відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України).
Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, викрили мешканців Луганщини, які заволоділи понад 100 млн гривень на закупівлях для ЗСУ.
- 1653 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1384
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 793
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 756
- У Калуші відкрили житло для ВПО у реконструйованому дитсадку 09.05.2026 переглядів: 755


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
