Внаслідок атаки рф на Київ загинуло подружжя рубіжан
Опубліковано 20.06.2025 - 14:00
Під час ворожих обстрілів столиці 17 червня загинуло подружжя з Рубіжного.
Про це повідомляє Рубіжанська МВА.
«Три дні тому під час чергового варварського ракетного удару по Києву обірвалися життя наших земляків із Рубіжного - подружжя Володимира та Лариси Запар. Вони втекли від війни, але вона наздогнала їх», - розповіли в адміністрації.
Нагадаємо, у ніч проти 17 червня росія здійснила масовану і комбіновану атаку на Київ із застосуванням ракет різного типу та ударних безпілотників. Внаслідок атаки 28 людей загинули, 140 - отримали поранення.
- 750 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1216
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1013
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 937
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 800


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
