ЛОВА: окупанти хочуть спотворити історію, встановивши пам’ятник князя Ігоря та солдата рф, у Старобільську набирають на роботу без освіти
На меморіалі «Міус-фронт» у самопроголошеній «лнр» встановлять князя Ігоря та російського окупанта. Окупаційна влада Старобільська шукає кандидатів без досвіду роботи та вищої освіти.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«У так званій «лнр» окупанти вкотре хочуть спотворити історію. У Хрустальному російські пропагандисти мають намір доповнити меморіальний комплекс «Міус-фронт» пілоном із зображенням князя Ігоря. У разі реалізації проєкту, на оновленому меморіалі мають будуть розміщені поряд образи князя Ігоря, радянського солдата і військового рф, який прийшов в Україну вбивати. Загарбники вбачають у цьому наступність поколінь», – сказано у повідомленні.
Також в адміністрації зазначили, що у Старобільську окупаційна влада має проблему з набором осіб. Місцеві відмовляються працювати на росію: «Тож, запрошують без досвіду роботи та вищої освіти, аби лише прийшли й виконували вказівки кремля».
Нагадаємо, у самопроголошеній «лнр» визнали гострий дефіцит кадрів в окупаційних установах.
- 416 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Як ветеранам з Сіверськодонецької громади отримати до 150 тис. грн на бізнес у 2026 році
- 18:00 Бізнес Луганщини запрошують на регіональний форум щодо міжнародної підтримки
- 17:00 У росії масові збої у Telegram, експерти кажуть про початок повного блокування
- 16:00 Сіверськодонецький медзаклад долучився до програми «Скринінг здоров’я 40+»
- 15:00 Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 795
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 617
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 575
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 517


Як ветеранам з Сіверськодонецької громади отримати до 150 тис. грн на бізнес у 2026 році
Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська
Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов