Сіверськодончани представляють Луганщину на змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
У столиці стартували фінальні змагання з футзалу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Луганщину представляють вихованці Сіверськодонецької гімназії № 14.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Наразі триває груповий турнір. Разом з луганськими юнаками у групі представники Харківщини, Вінниччини та Волині. Переможець групи вийде у ¼ фіналу.
Всеукраїнський проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» започатковано з ініціативи Президента України та реалізується Міністерством молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки.
Змагання проходять під гаслом «Разом переможемо», об'єднуючи школярів з усієї України в любові до спорту та прагненні до перемоги.
Нагадаємо, спортсмени Луганської області на чемпіонаті України з українського рукопашу «Спас» здобули 2 золоті, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.
- 425 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 До професійного свята Харченко відзначив двох представниць телебачення з Луганщини
- 17:00 Ще одна громада Луганщини збирає дані про загиблих захисників для створення Книги пам’яті
- 14:00 “Міни лежать у чотири-п’ять шарів”: окупанти про замінування Сіверського Дінця
- 11:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку окупанти при ремонті довели будинок до аварійного стану, в області триває прихована...
- 10:00 “Я на своєму місці та отримую від роботи задоволення”: операторка з Сіверськодонецька Ольга Мілашич
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1083
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 854
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 701
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 611


Ще одна громада Луганщини збирає дані про загиблих захисників для створення Книги пам’яті
“Міни лежать у чотири-п’ять шарів”: окупанти про замінування Сіверського Дінця
ЛОВА: у Сіверськодонецьку окупанти при ремонті довели будинок до аварійного стану, в області триває прихована...