У Харкові поховали загиблого 20-річного військового з Луганщини
23 червня Сватівщина провела в останню путь захисника України Олексія Подрєза, уродженця Коломийчиської громади.
Про це повідомляє Сватівська РДА.
Олексій народився 9 жовтня 2004 року в селищі Новоселівське. Після закінчення Куземівського ліцею у 2022 році вступив до Ужгородського національного університету. У червні 2024 року прийняв рішення стати до лав Національної гвардії України. 13 травня 2025 року під час виконання бойового завдання у Харківській області життя Олексія трагічно обірвалося. Йому було лише 20 років.
“Олексій був добрим, щирим, ввічливим і надзвичайно відповідальним. Друзі згадують його як життєрадісного, мужнього та рішучого юнака, який завжди був готовий допомогти, підтримати, зарядити позитивом. Він був відданим побратимом і справжнім патріотом”, – зазначили в адміністрації.
Героя поховали на Алеї Слави у Харкові. Попрощатися з ним прийшли рідні, друзі, побратими, жителі Коломийчиської громади та Сватівщини.
Нагадаємо, про загибель Олексія Подрєза стало відомо у травні 2025 року.
- 732 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: окупанти примушують школярів робити фото з батьками, у Лисичанську “ремонтники” покинули напіврозібраний будинок
- 09:37 Окупанти атакували 12 разів із застосуванням артилерії та безпілотників, – Харченко
- 18:00 На Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі встановили меморіал загиблим прикордонникам
- 17:00 Гумштаб Лисичанської МВА переїхав на новий Telegram-канал
- 15:00 На Запоріжжі загинув 44-річний військовий з Рубіжного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5883
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3445
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2112
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1295