Луганському гумхабу на Київщині передали ікону від Британії
2 липня до Координаційного центру надання допомоги ВПО з Луганщини в Броварах завітали представники спільноти Глостера (Велика Британія) Лаура Буллівант та Алекс Крюгер. Вони передали хабу рукописну ікону.
Про це повідомляє Сватівська МВА.
Сватівському хабу презентували рукописну ікону 1981 року від парафіян Української Православної Церкви Глостера.
“Одна з парафіянок заповіла передати її в Україну на знак підтримки і єдності британського народу з українцями. Англійські гості, високо оцінивши роботу Сватівської МВА та Координаційного центру, прийняли рішення передати цю реліквію саме нам. Цей жест став символом глибокої духовної підтримки та солідарності”, – зазначили в адміністрації.
Нагадаємо, у Координаційному центрі надання допомоги при Сватівській МВА у Броварах видають гуманітарну допомогу.
- 248 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
- 18:00 Кремінська громада виплатила 168 тисяч гривень на підтримку дітей
- 17:00 Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
- 16:00 СБУ дронами знищила склад боєприпасів під Сіверськодонецьком та завдала ударів в інших містах окупованої Луганщини
- 15:00 Ще понад 50 тис. грн виплатили сіверськодончанам на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 3952
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1466
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 829
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 813


В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
Загинув 25-річний військовий з Луганщини