Батькам загиблих військових-лисичан виплатять грошову допомогу: подробиці
До Дня пам’яті захисників України (29 серпня) з бюджету Лисичанської громади виплатять грошову допомогу батькам загиблих воїнів.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Як зауважили в МВА, надання у 2025 році щорічної матеріальної допомоги батькам загиблих (померлих) військовослужбовці передбачили Програмою соціальної підтримки захисників і захисниць України, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України на 2023-2025 роки.
У місцевому бюджеті на виплату допомоги загалом передбачили 250 тис. грн. Розмір допомоги складає 5000 грн кожному з батьків. Її надають батькові, матері захисників і захисниць, які на дату смерті мали зареєстроване місце проживання в Лисичанській громаді.
Ознайомитись з переліком необхідних документів, способу подання та завантажити форму заяви можна за посиланням.
Консультації надають в УСЗН за телефонами 0505124264, 0661870732 та у ЦНАП за телефоном 0956558606.
Нагадаємо, сім’ям військових з Лисичанська фінансово допоможуть зібрати дітей до школи.
- 179 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Вже вдруге змінили територіальну підсудність судових справ двох судів Луганської області
- 17:17 Німеччина надасть Україні ракети великої дальності вже наприкінці липня, – Фройдінг
- 14:00 Звільнений директор департаменту доріг ЛОВА за пів року отримав понад 600 тис. грн зарплати
- 11:06 Чергова атака росіян: на Донеччині вбили трьох людей, на Дніпропетровщині зруйнували ліцей (ФОТО)
- 10:30 На окупованій Луганщині без води залишилися 300 тисяч людей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 9182
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1905
- Фасад відновили - руїни залишили: ЛОВА про показове «відновлення» будинку у Сіверськодонецьку 08.07.2025 переглядів: 1200
- У Черкасах поховали 23-річного військового з Луганщини. Він загинув поблизу Кремінної 08.07.2025 переглядів: 653