База для лікарні та житло для медиків і ВПО: ЛОВА та Пирятинська міськрада уклали меморандум
Луганська ОВА уклала меморандум про співробітництво з Пирятинською міською радою (Полтавська область), який у перспективі передбачає будівництво житла для ВПО.
Про це повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.
За його словами, серед напрямків співпраці - розміщення та організація роботи на території Пирятинської територіальної громади структурних підрозділів КНП «Луганська обласна дитяча клінічна лікарня» з можливістю забезпечення житловими приміщеннями медичних працівників та членів їхніх сімей.
Також йдеться про розробку та реалізацію проєкту розміщення ВПО з перспективою будівництва житла для переселенців з Луганської області
«Неодноразово наголошував увагу на необхідності запровадження дієвих механізмів вирішення житлових потреб переселенців. Цей Меморандум став важливим кроком за цим напрямом, адже наразі, разом з переміщенням лікарні, наші медики матимуть місце тимчасового проживання», - наголосив Харченко.
Він додав, що КНП «Луганська обласна дитяча клінічна лікарня» наразі є потужним центром надання медичної допомоги. Закладу вдалося розгорнути роботу дитячої анестезіології із блоком інтенсивної терапії для новонароджених, зберегти та поповнити матеріально-технічну базу із сучасним обладнанням, а також отримувати контрактування з Національною службою здоров’я України.
Нагадаємо, Сіверськодонецька МВА підписала меморандум з громадою на Київщині.
- 499 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
- 14:00 У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1377
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 792
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 754
- У Калуші відкрили житло для ВПО у реконструйованому дитсадку 09.05.2026 переглядів: 754


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
