Луганчан закликають долучитися до патріотичного забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”
Стартувала реєстрація на восьмий патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Починаючи з 2018 року, традиційний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” об’єднує українців по всьому світу задля вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць. Цей забіг, у першу чергу, – прояв подяки та віддання належної шани Героям, які загинули під час російсько-української війни, а також масштабний фізкультурно-оздоровчий захід”, – зазначили в адміністрації.
Патріотичний забіг проводиться у рамках відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
30 серпня 2025 року о 10:00 Луганська область приєднається до загальноукраїнського забігу пам’яті.
Зареєструватися для участі в заході можна до 10 серпня за посиланням.
Під час забігу кожен учасник має подолати обрану дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем героя, який віддав життя в боротьбі за волю України у період з 2014 по 2025 роки.
Пропонується поділитися життєписами захисників і захисниць у соціальних мережах з тегами #БіжуЗаГероя_2025 та #забіг2025.
Нагадаємо, у Києві відбувся перший за роки повномасштабної війни футбольний турнір «Луганщина Нескорена», ініціатором якого виступив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.
- 365 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:10 Співак Mr. Vel з Луганщини став четвертим на нацвідборі на Євробачення
- 09:38 Ворог застосував усе наявне озброєння по населених пунктах Луганщини
- 18:10 Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький
- 16:00 Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
- 14:00 ЛОВА: У Лисичанську переставляють вікна між будинками, а в Сіверськодонецьку виставляють платіжки за холодні батареї
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1427
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 965
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 946
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 795


Співак Mr. Vel з Луганщини став четвертим на нацвідборі на Євробачення
Ворог застосував усе наявне озброєння по населених пунктах Луганщини
Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький