Брак кадрів на окупованій Луганщині: школярів навчатимуть студенти, БК та клуби закриваються
У школах самопроголошеної «лнр» дітей навчатимуть студенти третього курсу. На окупованій Луганщині закривають будинки культури та сільські клуби.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Намагаючись ліквідувати кадровий голод серед педагогів, загарбники вирішили піти ва-банк. Після того, як задля залучення вчителів до невеликих міст та сіл не спрацювала жодна державна програма підтримки, рада федерації рф ухвалила закон, згідно з яким у таких закладах освіти працюватимуть студенти вишів, які закінчили третій курс. При чому студенти непедагогічних спеціальностей. Головне, щоб в навчальному курсі були присутні шкільні предмети», - розповіли в обласній адміністрації.
У такий спосіб, зауважили у ЛОВА, в самопроголошеній «лнр» планують заповнити вакантні місця.
Також повідомляється, що відтік фахівців на окупованій Луганщині спостерігається й у сфері культури. Так, є програма «Земський працівник культури», проте немає охочих.
«Будинки культури та сільські клуби на окупованій Луганщині зачиняються через брак фінансування. Так, на Лутугинщині працівники культури звільняються через низькі зарплати, жахливі умови для роботи та ігнорування окупаційною адміністрацією цих питань», - наголосили у ЛОВА.
Нагадаємо, у Сіверськодонецьку через брак лікарів черги до них на місяць уперед.
- 334 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
- 14:00 У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
- 13:00 СБС показали ураження військових об'єктів на Луганщині (ВІДЕО)
- 12:00 Для 24 дітей з Луганщини організували подорож до Чехії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5747
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1363
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 789
- У Калуші відкрили житло для ВПО у реконструйованому дитсадку 09.05.2026 переглядів: 752


У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
Перший етап обміну «1000 на 1000»: з полону визволили 205 українців
Організаторку псевдореферендуму на Луганщині заочно засудили до 10 років тюрми
