Під Білогорівкою зупинили штурм окупантів (ВІДЕО)
Опубліковано 28.07.2025 - 17:00
У районі Білогорівки пілоти підрозділу "Фенікс" зупинили комбінований штурм противника. Ворог кинув у бій піхоту, легковий автотранспорт та важку бронетехніку.
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Завдяки злагодженій роботі розрахунків FPV, екіпажів "Vampire" та "скидів" штурмові дії ворога вдалося зупинити.
Прикордонники знищили 2 танки, броньовану машину, легковий автотранспорт противника.
“Піхоту, яка намагалася розсіятися по "зеленці", наздогнали та добили — втекти не вдалося нікому”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, оператори ударних дронів підрозділу безпілотних авіаційних систем “Фенікс” бригади "Помста" у Луганській області спалили мототехніку, склади з пальним та танк окупантів.
- 355 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 На Черкащині провели в останню путь захисника родом з Луганщини
- 15:00 Луганчани стали переможцями на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування
- 14:00 «Найважче було переконати людей виїхати»: історія поліцейського, який займався евакуацією жителів Луганщини
- 13:00 У "Жовтій Стрічці" розповіли, як жителям ТОТ долучитися до диктанту національної єдності
- 12:00 “Кожен обігрівається, як може”: сіверськодончани в очікуванні чергової зими без опалення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 1840
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1370
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1336
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 546