ЛОВА: На окупованій Луганщині знову тисячі людей без води, за прийом терапевта у Сіверськодонецьку беруть до 2500 рублів
130 тисяч жителів регіону у самопроголошеній «лнр» знов залишаться без води. В окупованому Сіверськодонецьку прийом в терапевта коштує до 2 500 рублів.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, на захопленій ворогом території Луганщини не припиняються значні проблеми з водопостачанням. На цей раз під час спеки без води залишаться близько 130 тисяч жителів Кадіївки, Ірміного, Алмазної, Брянки та навколишніх сіл. Причина – несправність водогонів, зокрема, діаметром 1000 мм, який перебуває в аварійному стані.
Також повідомляється, що жителі, які залишилися в окупованому Сіверськодонецьку, вимушені днями вистоювати чергу, аби потрапити до терапевта місцевої лікарні. Там консультують то один, то два лікаря-терапевта на все місто.
“У зручний час можна отримати необхідні послуги на приватних прийомах. Ціни коливаються від 1 700 до 2 500 рублів за один візит. Слід зазначити, що ще 3,5 роки тому в міських амбулаторіях працювали близько 50 сімейних лікарів. Доки не прийшла росія”, – наголосили в обласній адміністрації.
Раніше повідомлялося, що у Сіверськодонецьку через брак лікарів черги до них на місяць уперед.
- 322 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Президент відзначив орденами та медалями луганських прикордонників
- 18:00 Сили оборони уразили склади боєприпасів та палива на окупованій Луганщині, – Генштаб
- 17:00 Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм
- 16:53 «Ми показали, що наша спільнота релокованих волонтерів дуже потужна». В Івано-Франківську відзначили волонтерок...
- 16:00 Окупанти на Луганщині засудили до 20 років чоловіка за “шпигунство на користь України”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 993
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 952
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 738
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 704


Сили оборони уразили склади боєприпасів та палива на окупованій Луганщині, – Генштаб
Окупанти на Луганщині засудили до 20 років чоловіка за “шпигунство на користь України”
“Окремі події призвели до репутаційних втрат”: Рубіжанській громаді офіційно представили нового керівника