Сіверськодонецькі ВПО можуть скористатися послугою безкоштовних інклюзивних перевезень – куди звертатися
У переселенців з Сіверськодонецької громади є можливість скористатися безкоштовною послугою інклюзивних транспортних перевезень. Вона передбачена для жителів, які мають труднощі з пересуванням до медичних, соціальних та інших важливих установ.
Про це йдеться у телеграм-каналі Сіверськодонецького гумхабу у Дніпрі.
Послуга доступна для:
- Родин з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах
- Осіб з інвалідністю, у тому числі користувачів крісел колісних
- Внутрішньо переміщених осіб, які потребують підтримки
Про транспорт:
- Автобус обладнаний підйомником для крісел колісних
- Наявні дитячі автокрісла для різного віку
- Розрахований на 8 пасажирів
Для планування поїздки необхідно зателефонувати за номером: +380 96 621 37 31
або заповнити коротку форму за посиланням.
Маршрути узгоджують індивідуально, залежно від потреб мешканців.
Послугу надають в межах проєкту «Захист, охорона здоров’я та інклюзія вразливого населення у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях», який реалізується за підтримки OCHA Ukraine та впроваджує ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» (ЛАООІ) у партнерстві з Volontariato Internazionale per lo Sviluppo (VIS).
Нагадаємо, для ВПО Луганської області, які зареєстровані у Сіверськодонецькому гуманітарному хабі у Дніпрі, продовжується видача гуманітарної допомоги, у вигляді продуктових наборів від благодійної організації "GEM Ukraine the Howard G BUFFETT Foundation".
Фото ілюстративне
- 505 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1230
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1027
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 957
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 811


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
