Пошкодили трубу й зникли: будівельники у Сіверськодонецьку залишили будинки без води
Будівельники в окупованому Сіверськодонецьку залишили на чотири дні без води кілька багатоповерхівок.
Про це місцеві жителі пишуть у коментарях на окупаційному ресурсі.
“Енергетиків 28-30. Будівельники пробили трубу, коли копали траншею, четвертий день немає води. Люди як смердючки ходять, пити нічого. Будівельників, які копали, й сліду немає”, - йдеться у дописі.

У чатах місцевих телеграм-каналів люди також продовжують дорікати підрядникам за якість проведених у їхніх будинках ремонтних робіт.
“Мій дім Курчатова, 20 вже здали, а моя квартира після прямого влучання залишилася у напівзруйнованому стані. У під’їзди краще не заходити”, - каже одна з містянок.
Місцеві розповідають, що на будинках, які ремонтували минулого року, вже починає лущитися фарба.
Раніше повідомлялося, що у Сіверськодонецьку немає зварювальників, які могли б ремонтувати систему водопостачання.
- 306 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Історія Наталії Яковець з Луганщини, яка у Прилуках відкрила власне ательє
- 16:00 У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам
- 15:00 Повідомили про підозру посадовиці окупаційної «адміністрації Луганська лнр», яка працює на окупантів з 2014 року
- 14:00 В одному з окупованих районів Луганщини епідпоріг серед школярів перевищений більш ніж на 463%
- 12:30 Рада ВПО при Кремінській МВА підтримала програму пільгового житлового кредитування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1482
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 808
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 578
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 499


Історія Наталії Яковець з Луганщини, яка у Прилуках відкрила власне ательє
У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам
В одному з окупованих районів Луганщини епідпоріг серед школярів перевищений більш ніж на 463%