Підозру оголосили «посадовцю» окупаційної митної служби самопроголошеної «лнр»
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який співпрацював з рф від початку окупації Луганська. Фігурант – ідейний прихильник кремлівського режиму, який з 2017 року вступив до політичного блоку самопроголошеної «лнр».
Про це повідомляє СБУ в Черкаській області.
За інформацією, окупанти призначили його «головним інспектором відділу митного оформлення «Чернухіно». Згодом він керував «внутрішнім митним постом «Стаханов».
Від початку повномасштабної війни колаборант отримав «підвищення». Зокрема, став начальником новоствореного окупантами «Луганського митного посту» Луганської митниці фмс росії».
«Перебуваючи у лавах псевдоустанови, прагнучи довести свою лояльність і відданість окупаційній владі, ворожий поплічник контролював роботу митного посту, виявляв адміністративні правопорушення та проводив розслідування за законодавством рф щодо населення регіону», – пояснили в СБУ.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігуранту про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
- ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
- ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації).
Нині зрадник переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Нагадаємо, завдяки доказовій базі СБУ судовий вирок отримав ще один колаборант зі Сватівського району Луганщини. Йдеться про колишнього члена "партії регіонів", який до війни очолював місцевий будинок культури, а в перші дні окупації добровільно запропонував свої послуги загарбникам.
- 336 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Окупанти засудили «айдарівця» до 5,5 років позбавлення волі
- 10:00 Півтори тисячі звернень опрацювали Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти ГУНП в Луганській області
- 09:00 На Луганщині окупанти знеструмили кілька районів як неважливі та не виплачують компенсацію за тверде паливо
- 08:21 Загарбники намагалися просунутися сім разів на Лиманській та Слов’янській ділянках фронту
- 18:45 У Києві жителі Луганщини можуть отримати безкоштовні послуги перукаря та швачки. Як записатися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі 21.01.2026 переглядів: 556
- На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець 24.01.2026 переглядів: 540
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 503
- Президент відзначив посадовицю Сіверськодонецької МВА та працівників луганських закладів 22.01.2026 переглядів: 458


Окупанти засудили «айдарівця» до 5,5 років позбавлення волі
На Луганщині окупанти знеструмили кілька районів як неважливі та не виплачують компенсацію за тверде паливо
Загарбники намагалися просунутися сім разів на Лиманській та Слов’янській ділянках фронту