У ЛОВА посилюють контроль над закупівлями: як працюватиме група «Прозорість та підзвітність»
Обласна робоча група «Прозорість та підзвітність» розглядатиме закупівлі органів влади та комунальних підприємств Луганщини вартістю від 500 тисяч грн.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
15 серпня на виконання доручення начальника Луганської ОВА Олексія Харченка щодо посилення контролю за розподілом коштів, які спрямовуються на підтримку українських військових, провели перше організаційне засідання оновленого складу робочої групи «Прозорість та підзвітність».
Як зазначили у ЛОВА, наразі до неї включили представників усіх правоохоронних органів, Державного казначейства України та Держаудитслужби.
На засіданні члени групи визначились з вимогами до пакета документів, який подаватимуть військові підрозділи та органи влади для закупівлі техніки коштом обласного бюджету.
«Обов’язково до звернення на ім’я начальника Луганської ОВА Олексія Харченка мають бути додані: обґрунтування необхідності закупівлі конкретного технічного засобу та щонайменше – одна цінова пропозиція предметів закупівлі, які не випускаються серійно», – розповіли в адміністрації.
Група також розглядатиме закупівлі органів влади та комунальних підприємств вартістю від 500 тисяч грн. Їхню доцільність має довести головний розпорядник коштів.
«Проте остаточне рішення ухвалюватиме Рада оборони області, до складу якої входять представники силових структур та військові. Саме військовослужбовці зможуть безпосередньо інформувати про нагальні потреби підрозділів, а також контролювати ефективність витрачання виділених коштів», – зауважили у ЛОВА.
Вже наступного тижня робоча група розгляне перші запити для потреб ЗСУ.
Раніше повідомлялося, що Луганська ОВА змінює алгоритм використання бюджетних коштів, які йдуть на допомогу війську.
- 306 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 815
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 524


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо