Рубіжанським захисникам виплатять 800 тис. грн допомоги
Опубліковано 21.08.2025 - 17:00
Комісія при Рубіжанській МВА прийняла рішення про призначення грошової допомоги 30 військовослужбовцям/ветеранам на загальну суму 800 тис. грн.
Про це повідомляє Рубіжанська МВА.
Виплати направлять:
- 23 військовослужбовцям, які беруть або брали участь у бойових діях, пов’язаних з повномасштабною військовою агресією російської федерації проти України на суму 690 тис. грн;
- 2 військовослужбовцям, щодо яких встановили факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії рф проти України на суму 60 тис. грн;
- 1 особі з інвалідністю внаслідок війни на суму 10 тис. грн;
- 2 військовослужбовцям, які отримали поранення, на суму 20 тис. грн;
- 2 членам сімей зниклих безвісти ветеранів війни/захисників/захисниць України на суму 20 тис. грн.
Загалом, як повідомили в адміністрації, з початку року грошову допомогу надали 239 військовослужбовцям на загальну суму 6720 тис. грн.
З питань отримання допомоги можна звертатися до спеціалістів відділу з питань ветеранської політики та соціального обслуговування УСЗН за телефонами:
- 0509487925 - Оксана Сириця
- 0501665222 - Світлана Скороход
- 0507671969 - Наталія Перепелиця
- 0935706010 - Оксана Бородай
Нагадаємо, на річці Дніпро відбувся захід для поліцейських Луганщини, поранених під час збройної агресії рф, та їхніх родин. Учасники брали участь у сплаві на каяках, а також грали в шашки та шахи, працювали з метафоричними асоціативними картами «Джерело».
- 352 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
- 15:00 Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 929
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 865
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 852
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 845


Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
