День Державного прапора: луганчани урочисто підняли стяг й отримали відзнаки (ФОТО)
Луганчани долучилися до урочистої церемонії підняття Державного прапора України.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Захід почали з вшанування хвилиною мовчання всіх загиблих захисників і захисниць у російсько-українській війні.

Прапор підняли очільник Луганщини Олексій Харченко разом з захисницею, заступницею начальника організаційно-аналітичного відділу Управління ГУ НП в Луганській області Анжелікою Завгородньою.
«Прапор став символом надії: на вільну Україну, відновлення справедливості, повернення сотень тисяч ВПО на Луганщину. Синьо-жовті кольори для нас із вами це – кольори віри, болю і надії. Але ми маємо не здаватися, не опускати рук, працювати та довіряти нашим Силам оборони. Поки вони роблять свою справу на фронті, ми маємо бути для них міцним тилом», - зазначив Олексій Харченко.
З нагоди Дня Державного прапора України очільник регіону вручив обласні відзнаки.
Зокрема, знаком пошани «Захиснику Луганщини» він відзначив двох працівників ГУ НП в Луганській області, які й наразі несуть службу під ворожими обстрілами.

12 осіб, серед яких журналісти, державні службовці та представники громадськості, нагородили почесними грамотами та листами подяки ОДА.
Нагадаємо, у Сіверськодонецьку був свій прапор-оберіг, сорокаметрове полотно якого об'єднувало громаду. Про історію його створення та важливість для міста SD.UA розповіла громадська діячка Олена Ніжельська.
- 569 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини можуть отримати гуманітарну та соціальну підтримку в Олександрії: деталі
- 18:00 Сіверськодонецький коледж культури і мистецтв запрошує на ювілейний концерт у Києві
- 17:03 «ВПО часто не знають, куди звертатися по підтримку»: Лубінець про відсутність профільного міністерства в уряді
- 16:07 Сіверськодонецька МВА виплатила ще майже 1,5 млн грн військовослужовцям громади
- 15:13 У поліклініках окупованих міст Луганщини не працюють російські сервіси онлайн-запису
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5501
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1230
- Доходи адміністрації та директорів КП Сіверськодонецької громади: що показали декларації 06.05.2026 переглядів: 918
- Помер 25-річний захисник з Луганщини Роман Годунов 07.05.2026 переглядів: 890


ВПО з Луганщини можуть отримати гуманітарну та соціальну підтримку в Олександрії: деталі
«ВПО часто не знають, куди звертатися по підтримку»: Лубінець про відсутність профільного міністерства в уряді
Уродженця Луганщини судитимуть за поширення символіки тоталітарного режиму
