Сіверськодончани у Дніпрі відсвяткували День прапора та День незалежності концертом, виставками та майстер-класами (ФОТО)
Сіверськодонецька громада відзначила День державного прапора та День незалежності України урочистим заходом «Україна – це ми! Україна – це ти!» на базі гуманітарного хабу у ПК Металург у Дніпрі.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
«Свято Незалежності має особливе значення для нашої громади, яка продовжує жити й творити у вимушеній евакуації. Це не лише святкування, а й свідчення нашої незламності, сили духу та віри у майбутнє. Громада живе, розвивається і зберігає свою ідентичність попри всі випробування», – зазначили в адміністрації.
На початку заходу присутні вшанували всіх загиблих за Україною хвилиною мовчання.
На заході була представлена виставка майстринь з колективу декоративно-ужиткового мистецтва «Дивоцвіт» Сіверськодонецького Палацу культури (керівник Ірина Корєва) та учнів КЗ «Сіверськодонецька художня школа».
До державного свята волонтер Юрій Широков привіз прапори України та Сіверськодонецька, підписані воїнами 14-ти бригад, які боронять Україну на Лиманському напрямку. У всіх бригадах є сіверськодончани.
Також на заході влаштували майстер-класи з виготовлення синьо-жовтих браслетів та з розмальовування туби.
До того ж відбувся концерт, у якому взяли участь хореографічний колектив «Гран-Прі» Центру позашкільної освіти «Дивосвіт» Сіверськодонецького відділу освіти, солісти ансамблю бального танцю «Ровесник» Сіверськодонецького Палацу культури (керівник Дар’я Сиротенко), солісти вокального ансамблю «Лісова пісня» та вокальний ансамбль «Сузір’я» Сіверськодонецького Палацу культури.
Нагадаємо, луганчани долучилися до урочистої церемонії підняття Державного прапора України.
- 626 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 В окупованому Луганську жителя області засудили до 20 років колонії за «шпигунство»
- 14:00 В окупованому Луганську жителя області засудили до 20 років колонії за нібито шпигунство
- 13:00 Окупанти призначили голову Луганська
- 12:00 9 луганчан задекларували доходи понад 1 млн. грн
- 11:00 Сіверськодончанка робить консервацію для військових: як переселенки почали нове життя на Волині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1367
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 852
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 759
- Із Сіверськодонецька — у село на Вінниччині: як родина переселенців створила курячий бізнес 16.03.2026 переглядів: 697

















Окупанти призначили голову Луганська
Сіверськодончанка робить консервацію для військових: як переселенки почали нове життя на Волині
Окупанти не можуть залучити вчителів на роботу на Луганщині. У Сіверськодонецьку жителі вивозять сміття самі