“Літній гостинчик”: сіверськодонецьким пенсіонерам привезли “старі” огірки (ФОТО, ВІДЕО)
Опубліковано 26.08.2025 - 18:12
Пенсіонери з окупованого Сіверськодонецька вишукувались у черги за безкоштовною їжею, яку їм привезли “волонтери”. Серед іншого – людям видавали “старі” огірки.
Про це стало відомо з опублікованих кадрів на окупаційних каналах.

Самі “волонтери” назвали огірки “літнім гостинчиком”, який не можуть собі дозволити сіверськодончани. На кадрах видно якість огірків - вони перестиглі та мають пошкодження.


Окрім огірків, людям давали хліб та наливали гарячу їжу у поліетиленові пакети. Декому, хто приходив зі своєю тарою, наливали туди.
Нагадаємо, російські “волонтери” привезли гуманітарну допомогу в окуповане Рубіжне. За їжею вишукувались черги з пенсіонерів. На оприлюднених кадрах видно, що їжу їм наливають у поліетиленові пакети.
- 630 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
- 14:00 У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
- 13:00 СБС показали ураження військових об'єктів на Луганщині (ВІДЕО)
- 12:00 Для 24 дітей з Луганщини організували подорож до Чехії
- 11:00 Мешканців Луганщини запрошують на виставу-стендап «БУКА» у Києві
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5740
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1351
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 788
- У Калуші відкрили житло для ВПО у реконструйованому дитсадку 09.05.2026 переглядів: 752


У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
Перший етап обміну «1000 на 1000»: з полону визволили 205 українців
Організаторку псевдореферендуму на Луганщині заочно засудили до 10 років тюрми
