Окупанти засудили до 15 років колонії жительку Рубіжного
Опубліковано 27.08.2025 - 08:00
Рубіжанку Лоліту Василенко окупанти звинуватили у “шпигунстві” та засудили до 15 років позбавлення волі.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
За версією окупантів, що у вересні 2022 року Василенко, яка має громадянство України, добровільно збирала відомості про місця дислокації російських військовослужбовців на території окупованої Луганщини. Дані вона нібито передавала українським спецслужбам за допомогою месенджера.
25-річну жінку засудили за “шпигунство” до 15 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму.
Нагадаємо, фсб на Луганщині затримала жителів окупованих Старобільська та Антрацита. Одному закидають шпигунство, іншому - виготовлення вибухівки та “держзраду”.
- 470 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
- 14:00 ЛОВА: У Лисичанську переставляють вікна між будинками, а в Сіверськодонецьку виставляють платіжки за холодні батареї
- 12:00 Збирав дані про українських патріотів: довічне увʼязнення загрожує агенту фсб з Луганщини
- 10:00 «Тепер пів міста без інтернету»: у Сіверськодонецьку скаржаться на блокування Starlink
- 09:30 Ворог атакував з боку Твердохлібового на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1343
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 928
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 888
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 771


Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
Ворог атакував з боку Твердохлібового на Луганщині
Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ