Сіверськодончанка Ірина Болткова очолила комісію «Політика Героїв та підтримка ЗСУ» Луганського регіонального офісу
Луганський регіональний офіс Конгресу місцевих та регіональних влад оновив склад членів комісії «Політика Героїв та підтримка ЗСУ» та визначив проблемні питання, які винесуть на чергове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. Головою комісії обрали сіверськодончанку Ірину Болткову, яка зараз очолює Міловську СВА.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Заступницею комісії обрали начальницю Троїцької СВА Зою Акунєєву.
Начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко, який головував на заході, заслухав пропозиції територій для винесення на розгляд Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України.
Серед актуальних для ВПО з Луганщини проблем, які планують винести на загальнодержавний рівень: практична реалізація постанови Кабінету Міністрів України № 815 «Деякі питання проведення дистанційного обстеження знищених окремих категорій об’єктів нерухомого майна, які розташовані на територіях активних бойових дій, територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси».
Також говорили про можливість видачі громадами своїм жителям, які відмовились від майна на окупованих територіях, грошових сертифікатів.
Читайте інтерв'ю SD.UA: “Я сильна жінка й звикла добиватися всього сама”. Історія сєвєродончанки Ірини Болткової”
- 96 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Сіверськодонецьку зіткнувся рейсовий автобус та легковик (ВІДЕО)
- 17:09 Власенко нагородив начальника Сіверськодонецького районного ТЦК та СП
- 15:00 При Сіверськодонецькій МВА утворили інвестиційну раду
- 14:00 До 5 років тюрми засудили підприємицю з Луганщини, яка друкувала бюлетені для незаконного референдуму
- 13:11 Одна з громад Луганщини закликає повідомляти про загиблих захисників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Містяни рознесли окупантів під їх хвалебними одами про себе: «Достатньо пройти містом і зрозуміти, що реальність дуже далека від заяв» 29.08.2025 переглядів: 19976
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 2128
- Вересневі зміни: виплати, пільги, стипендії для ВПО та інших українців 01.09.2025 переглядів: 1889
- Комітет ВРУ підтримав зміни до механізмів компенсації за зруйноване житло 29.08.2025 переглядів: 1547