Піротехніків Луганщини відзначили державними нагородами

Піротехніків Луганщини відзначили державними нагородами

За мужність, професіоналізм та відданість справі чотири піротехніки Луганського гарнізону ДСНС отримали відзнаки президента «За оборону України».

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Луганській області.

Як зазначили в управлінні, нагороди вручили за виконання важливих завдань із гуманітарного розмінування населених пунктів, об’єктів інфраструктури та територій Київської й Харківської областей, забруднених вибухонебезпечними предметами внаслідок повномасштабного вторгнення.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області Володимир Николенко та начальник АРЗ СП Андрій Биба подякували рятувальникам за відвагу, професіоналізм та щоденну працю на благо України.

Нагадаємо, керівник Сіверськодонецької РДА Роман Власенко нагородив почесною грамотою начальника районного ТЦК та СП полковника Юрія Гончарова.