ЛОВА: окупанти на Луганщині не надали обіцяних податкових знижок, у Сіверськодонецьку виправдовуються за надмірні платіжки
У самопроголошеній «лнр» понад 100 осіб склали норми ГПО та не отримали податкової знижки. В окупованому Сіверськодонецьку з населення збирають гроші за майбутні ремонти.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією, понад 100 жителів самопроголошеної «лнр» вирішили скласти норми фізкультурно-спортивного комплексу «Готовий до праці та оборони». Окупанти їм пообіцяли за одержання відповідних відзнак зменшити суму податкових відрахувань.
«Проте оформити послугу ці особи зможуть лише у 2026 році, якщо до цього часу не стануть власниками повісток до армії рф, бо відмінну фізичну форму вони вже підтвердили. Крім того, тільки з наступного року на окупованій Луганщині запрацюють регіональний та муніципальні центри розвитку системи складання цих радянських нормативів», – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА повідомили, що в окупаційній адміністрації Сіверськодонецька знов намагаються виправдатися в ситуації з великими сумами в платіжках за обслуговування прибудинкової території.
«Відповідні роботи в місті фактично не ведуться, а гроші загарбники хочуть отримати на декілька місяців наперед. Це необхідно, начебто, для накопичення коштів для робіт, що будуть виконані в майбутньому. Сплачуй не за те, що не зроблене вчора, а за те що не зроблять завтра», – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку через невірно розраховані строки ремонтів підрядники кидають пошкоджені багатоповерхівки.
- 1763 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 До 15 років тюрми засудили зрадника, який воював проти ЗСУ на Луганщині
- 14:00 «Це історія та сучасність Сіверськодонецької громади»: подробиці про нову книгу Семена Перцовського
- 13:00 Військовим з Сіверськодонецька виплатили ще майже мільйон гривень допомоги на період відпустки
- 12:00 Ще півсотні квартир у Рубіжному окупанти планують визнати “безхазяйними” (СПИСОК)
- 11:00 Тепер офіційно: окупанти присвоїли ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 4369
- В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1041
- На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі 21.10.2025 переглядів: 553
- Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 522


«Це історія та сучасність Сіверськодонецької громади»: подробиці про нову книгу Семена Перцовського
Тепер офіційно: окупанти присвоїли ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку
Окупанти на двох східних напрямках за добу атакували позиції Сил оборони 23 рази