«Хотілося б, щоб водичка не лише у фонтанах була, а й у наших кранах». Луганчани розкритикували приготування до дня міста
Окупанти похвалилися, що зробили красивий фонтан у сквері біля меморіалу Борцям Революції у Луганську, а також територію біля краєзнавчого музею. Але у коментарях люди жаліються на відсутність води та вирубку зелені.
Про це йдеться на окупаційних ресурсах.
«Але хотілося б, щоб водичка не лише у фонтанах була, а й у наших кранах у будинку», - кажуть місцеві.
Також людям не сподобалося, що зони відпочинку знаходяться на сонці.
«Звісно, дуже красиво. Але чому все нові зони відпочинку на пекучому сонці? Чому зупинки прибирали, тепер люди, стоячи на сонці, чекають на транспорт? Ви соромитесь москвичам сказати, що так не треба? Чи спеціально так робите?» - питають жителі.
«Сухостої стоять, а хороші дерева вже вкотре обрізають», - додали інші.

Нагадаємо, у 2025 році День міста Луганськ припадає на 13 вересня.
- 358 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Не було часу думати про себе»: у мережі розповіли про смерть бойового медика з Сіверськодонецька
- 18:30 Чергову підозру від СБУ отримав очільник окупаційної адміністрації на Луганщині
- 18:05 У Сіверськодонецькій громаді запустили нову програму компенсації першого внеску за житло
- 16:36 Окупанти виявили чергове «безхазяйне» житло у Лисичанську
- 15:22 У школах рф хочуть запровадити ще один курс з виховання «духовно-моральних цінностей»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 683
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 656
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 587
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 560


У Сіверськодонецькій громаді запустили нову програму компенсації першого внеску за житло
Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО
Призначили заставу судді з Луганщини у справі про підбурювання до хабаря