Фракція «Слуга народу» не подавала заяву щодо членства Кузнєцова у ній, - Железняк
До Апарату Верховної Ради України не надходило заяв щодо членства нардепа Олексія Кузнєцова у парламентській фракції «Слуга народу».
Відповідну інформацію опублікував у своєму телеграм-каналі нардеп Ярослав Железняк.
«Памʼятаєте заяву «Слуги народу» про виключення Кузнєцова з фракції після підозри НАБУ? Так ось, страх розвалу монобільшості переміг - виявилось, що ані фракція, ані сам депутат таку заяву не подавав», - написав він.

Нагадаємо, Олексія Кузнєцова разом з ексочільником Луганщини Сергієм Гайдаєм підозрюють у причетності до корупційної схеми при закупівлі БпЛА та РЕБ на потреби військових. Його затримали 2 серпня. Того ж дня голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що на час розслідування членство народного депутата Олексія Кузнєцова у фракції призупинять.
У партії «Слуга Народу» Кузнєцова вирішили відсторонити від керівництва обласною організацією. Також у заяві «Слуги Народу» від 2 серпня йшлося, що дисциплінарна комісія розглядає питання про виключення його з партії.
4 серпня ВАКС обрав запобіжний захід Кузнєцову у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 8 млн грн.
2 вересня стало відомо, що нардепа випустили з СІЗО під заставу.
- 667 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Школярі Луганщини здобули дипломи та відзнаки на Всеукраїнській олімпіаді з біології
- 18:00 Харченко вручив нагороди співробітникам СБУ Луганщини
- 17:07 Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть
- 16:00 Ветеранська спільнота Луганщини обиратиме представника до Ради ветеранів: хто кандидати
- 15:00 Рада скасувала нарахування комуналки за зруйноване житло, – нардеп
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1647
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 745
- Загинув 29-річний захисник з Луганщини Сергій Тімофєєв 21.03.2026 переглядів: 694
- Гетманцев висловився про поточну ситуацію з відновленням виплат дітям ВПО 18.03.2026 переглядів: 640


Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть
Ветеранська спільнота Луганщини обиратиме представника до Ради ветеранів: хто кандидати
Рада скасувала нарахування комуналки за зруйноване житло, – нардеп