Інвестори заборгували майже 200 мільйонів рублів робітникам на окупованій Луганщині. Дітей посвятили в «орлят»
Майже 200 мільйонів рублів зарплатні винні інвестори працівникам трьох підприємств на окупованій Луганщині. У Біловодському дитсадку малечу посвятили в «орлят».
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Понад 187 мільйонів рублів заборгували російські інвестори працівникам трьох підприємств самопроголошеної «лнр». Серед них дві збагачувальні фабрики – «Нагольчанська» та «Білоріченська», а також Довжанський машинобудівний завод, який займається ремонтом та виготовленням шахтного обладнання.
«Грошей на зарплату в нових господарів гірничої галузі, за їхніми словами, немає. Звернулися по державну субсидію до окупаційної адміністрації», - прокоментували у ЛОВА.
Також повідомляється, що у яслах-садку в окупованому Біловодську маленьких вихованців загарбники посвятили в «орлят-дошкільнят».
«Стосовно бажання участі дітей у підсанкційному «русі перших» не питали навіть думку батьків – вона для росії неважлива», - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, окупанти, нібито дбаючи про “безпеку” громадян, уповільнили інтернет у Луганську.
- 206 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Луганський театр планує показ музичної казки до зимових свят: подробиці
- 11:00 Ексзаступницю мера Луганська, колаборантку Воротнікову окупанти засудили за хабарі
- 10:00 Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару
- 09:00 ЛОВА: Окупанти цілеспрямовано знищили озеро у Сіверськодонецьку, не беручи його на баланс
- 08:40 росіяни штурмували у районах трьох сіл на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Помер сіверськодончанин Вадим Матросов 26.11.2025 переглядів: 3999
- На війні загинув патрульний Луганської області 25.11.2025 переглядів: 1510
- На Дніпропетровщині загинув захисник з Лисичанська Валерій Шутов 27.11.2025 переглядів: 725
- Стало відомо про загибель на війні ще одного військового з Луганщини 27.11.2025 переглядів: 704


росіяни штурмували у районах трьох сіл на Луганщині
“Ані бюджет Луганщини, ані якоїсь іншої області, самотужки не спроможний вирішити це питання”, – Харченко про...
Сіверськодончанка на розвиток бізнесу отримала понад 125 тис. грн