Окупанти планують восени призвати рекордну кількість новобранців, – Спротив
1 жовтня у рф та на тимчасово окупованих територіях починається черговий осінній призов. Це начебто "у плановому порядку" і нібито "не пов'язане з війною".
Про це повідомляє Центр Нацспротиву.
За інформацією, планують призвати рекордні за 14 років 133 000 юнаків. Строк служби залишили 12 місяців, а призовників запевняють, що їх "не відправлятимуть на фронт".
“Але практика інша. Учорашні строковики опиняються в окопах на українській землі. Особливо цинічно, що кампанія торкається мешканців тимчасово окупованих територій. кремль трактує їх як додатковий ресурс і примушує йти у військкомати через роботодавців, лікарні чи блокпости. Це не "плановий призов", а ще одна спроба зробити з українців гарматне м'ясо”, – зазначили у Спротиві.
Нагадаємо, окупанти продовжують масово залучати дітей з самопроголошеної «лнр» до «юнармії».
- 396 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1229
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1026
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 956
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 808


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
