ЛОВА: Окупанти на Луганщині долучатимуть до роботи у лікарнях випускників шкіл
Опубліковано 27.09.2025 - 14:00
До роботи в лікарнях окупованої Луганщини загарбники збираються долучати випускників шкіл.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією ЛОВА, йдеться про колишніх учнів профільних медичних класів. Окупанти намагаються таким чином розв'язати проблему браку медиків.
«Однак на загальну тенденцію кадрової катастрофи це практично не вплине. Лише на якість надання послуг, яка дуже низька й сьогодні. Бо, до прикладу, цьогоріч по всій території так званої «лнр» сформовано» лише 11 медичних класів. На відміну від козацьких, яких 95. Після закінчення школи хлопці та дівчата матимуть кваліфікацію молодшого медичного персоналу», - наголосили в обласній адміністрації.
Нагадаємо, 40 % офіційних вакансій у самопроголошеній «лнр» – лікарі та вчителі.
- 333 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1218
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1016
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 941
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 802


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
