ЛОВА: Окупанти на Луганщині обмежили виїзд чоловікам, а гірникам заборгували десятки мільйонів рублів
Чоловікам призовного віку росіяни обмежили виїзд за межі самопроголошеної «лнр». Борг у 40 мільйонів рублів виник у трьох шахт окупованої Луганщини перед гірниками.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Примусова мобілізація у так званій «лнр» стала ще жорсткішою. Загарбники заборонили чоловікам призовного віку виїздити за межі окупованої Луганщини. Зокрема, обмеження у пропуску осіб чоловічої статі вже діють на кордоні «лнр» і ростовської області», - розповіли в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що за останні місяці перед гірниками трьох розташованих на окупованій Луганщині вугледобувних підприємств виник борг у розмірі 40 мільйонів рублів. Без заробітної плати залишилися 650 працівників шахт.
«Окупаційна влада продовжує користуватися старими методами для повного розвалу промисловості регіону», - прокоментували у ЛОВА.
Раніше повідомлялося, що інвестори з рф просять у самопроголошеної «лнр» кошти для видачі зарплати гірникам.
- 215 переглядів
 
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 У Рубіжанській МВА розповіли про обсяги грошової допомоги мешканцям громади у 2025 році
 - 10:00 Проєкт базової соціальної допомоги розширили: хто та як може скористатися
 - 09:00 Окупанти на Луганщині вводять ліміт на кількість сім-карт
 - 08:40 Сили оборони відбили ворожі атаки поблизу 7 населених пунктів на східних напрямках
 - 19:00 Понад 7 мільйонів гривень виплатила захисникам Лисичанська громада
 
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 2541
 - На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1400
 - В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1245
 - Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 758
 


Сили оборони відбили ворожі атаки поблизу 7 населених пунктів на східних напрямках
«У вас наші: лавочки, фонтан, труби на опалення, світлофори, дитячі майданчики». Після приїзду Кирієнка...
   СБУ  повідомила про підозру бойовику, який вирізав «Z» на чолі полоненого українського воїна