В окупації палають портрети путіна: активісти з Луганщини долучилися до акції спротиву (ФОТО)
Активісти з окупованих Луганська та Старобільська долучилися до акції руху спротиву «Жовта Стрічка» з нагоди дня народження президента рф володимира путіна.
Про це рух спротиву повідомив у своєму телеграм-каналі.
«З цієї неприємної нагоди ми передаємо путіну послання, воно коротке і просте: тут, на окупованих твоєю армією територіях, тебе ненавидять», — наголосили у «Жовтій Стрічці».
Учасники руху опублікували фото й відео, на яких спалюють портрети російського президента на окупованих територіях. Зокрема, світлини надійшли з Донецька, Мелітополя, Євпаторії, Сімферополя, Генічеська, Токмака, Бердянська, Луганська та Старобільська.
За словами представників руху, такими діями вони демонструють усьому світу справжнє ставлення жителів тимчасово окупованих міст до російського диктатора.
Нагадаємо, подібну акцію активісти «Жовтої Стрічки» проводили й у минулі роки.
- 294 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Завтра у Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 18:00 Ще одна громада Луганщини затвердила програму відшкодування за єОселею
- 17:00 кремль готує депортацію українців з окупованих територій до Сибіру, – Спротив
- 16:00 Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися
- 15:00 Судитимуть мешканку Луганщини, яка сприяє агресору на «міністерських посадах» у фейковому «уряді лнр»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 908
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 875
- Спортсменки з Лисичанська – серед переможців чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу 06.11.2025 переглядів: 638
- “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв 08.11.2025 переглядів: 609







кремль готує депортацію українців з окупованих територій до Сибіру, – Спротив
Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися
Сіверськодонецький центр соціальних служб розробляє проєкт землеустрою у Самарі