У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю
Ще чотири тисячі переселенців отримали змогу придбати оселю зі програмою «Житло для ВПО».
Про це повідомляє Держмолодьжитло.
7 жовтня фонд у прямому ефірі провів 22-й етап відбору отримувачів пільгового іпотечного кредиту з-поміж зареєстрованих кандидатів за програмою «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».
Методом випадкової комп’ютерної вибірки визначили ще 4 тисячі родин, які отримали змогу придбати житло під 3 відсотки річним терміном до 30 років з мінімальним першим внеском.
Наразі проєкт фінансується коштом Банку розвитку Ради Європи (БРРЄ, CEB) в межах угоди про надання 50 мільйонів євро для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні.
«...Завдяки цьому механізму вже понад 1 тисяча сімей ВПО мають власне житло. Частина з них – коштами, що повертаються через револьверний фонд, що робить програму стійкою і довготривалою», - зазначила заступниця міністра розвитку громад і територій України Наталія Козловська, відкриваючи відбір.
Запис відбору розмістили на ютуб-каналі Держмолодьжитла. Перелік переможців відбору опублікували на офіційному вебсайті Держмолодьжитла та оприлюднили на сайтах його регіональних відділень.
Не пізніше наступного робочого дня після проведення відбору регіональні управління Держмолодьжитла повідомлять переможців про необхідність подання документів, визначених згаданим Порядком. 9 жовтня на каналі Держмолодьжитла у Zoom і YouTube проведуть консультації для переможців відбору.
З умовами програми можна ознайомитися на сайті Держмолодьжитла.
Раніше повідомлялося, що БРРЄ виділив Україні гроші на проєкти з підтримки ВПО та компенсацій за житло.
- 1402 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
- 10:00 Уродженця Луганщини засудили до 15 років ув'язнення за держзраду та роботу на окупаційну владу
- 09:00 На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022 року
- 08:31 23 дронами вдарили росіяни на Луганщині
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4481
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1751
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1051
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 867


Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022...
23 дронами вдарили росіяни на Луганщині
