На базі гумштабу Нижньодуванської ТГ виготовляли браслети до Дня ментального здоров’я
Опубліковано 10.10.2025 - 19:00
До Дня ментального здоров’я методистка КЗ СМНД «Сватова-Лучка» Наталя Русавська провела майстерклас на базі гуманітарного штабу Нижньодуванської ТГ Харкові.
Про це повідомляє Сватівська МВА.
Учасники заходу виготовляли браслети — символ єдності, підтримки та турботи про власний емоційний стан.
«Такі творчі зустрічі не лише дарують гарний настрій, а й нагадують, як важливо берегти своє ментальне здоров’я навіть у непростий час», - зазначили організатори.
Нагадаємо, у Рубіжанській центральній міській лікарні запрацював центр ментального здоров’я.
- 323 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 З життя передчасно пішов працівник Лисичанської МВА Денис Роднюк
- 09:02 російські підприємці захопили площі «Луганськтепловозу»
- 08:45 Ворог вдарив 27 разів по Луганщині
- 19:00 Луганчанин здобув «срібло» на Кубку України з богатирського багатоборства
- 18:00 Бійці спецпідрозділу «Омега» знищили російський ЗРК «Тор» на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо, де саме на Луганщині збили російський винищувач Су-35 (ВІДЕО) 09.07.2026 переглядів: 1313
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 1078
- «Вони вас не розчарують». Бойко анонсувала кадрові зміни у керівництві МВА 10.07.2026 переглядів: 1019
- Пацієнти з Індонезії та Мексики: як дерматологиня з Сіверськодонецька здобуває третю спеціальність в Києві 08.07.2026 переглядів: 928













російські підприємці захопили площі «Луганськтепловозу»
Ворог вдарив 27 разів по Луганщині
Бійці спецпідрозділу «Омега» знищили російський ЗРК «Тор» на Луганщині (ВІДЕО)
