ЛОВА: У Сіверськодонецьку фарба на «відновленому» будинку почала сходити за три тижні
Фарба на фасаді показово відновленої багатоповерхівки в окупованому Сіверськодонецьку протрималася три тижні. До дитсадків у самопроголошеній «лнр» набирають групи козачат.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Показового відновлення однієї з багатоповерхівок у нових районах Сіверськодонецька вистачило на три тижні. Саме стільки протрималася фарба, яку нанесли на фасад. Більш-менш якісно пофарбували сторону, яка виходить на проїзну частину. Тобто, ту, що побачать гості міста. Якість робіт зі сторони двору ще нижча. Менше ніж за місяць фарба почала відшаровуватися», - розповіли у ЛОВА.
Також повідомляється, що «міністерство освіти та науки» самопроголошеної «лнр» контролює відкриття у дошкільних освітніх організаціях груп козачат. У рамках програми у дитсадках малечу навчають традиціям сучасного російського козацтва.
«Однак відкрити таку тематичну групу замало – окупаційна влада перевіряє наповненість кожної із них. Там, де не вистачає дітей, змушують оголошувати додатковий набір. Як, до прикладу, нещодавно у Станиці Луганській», – зауважили обласній адміністрації.
Читайте також: “Гарні фасади, а всередині - жах”: сєвєродончани вважають “показухою” те, як окупанти відновлюють місто.
- 613 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1218
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1016
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 941
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 802


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
