Луганська поліція хоче закупити автівок на понад 5 млн грн
Опубліковано 12.10.2025 - 13:00
Головне управління поліції Луганської області оголосило про закупівлю легкових спеціалізованих автомобілів на базі RENAULT Duster (або еквівалент).
Відповідна інформація опублікована на Prozorro.
Очікувана вартість: 5 322 500 гривень. На цю суму поліція має намір придбати 5 автомобілів.
Зараз триває подання пропозицій.
Зазначимо, на офіційному сайті RENAULT пропонують нові автомобілі за ціною від 897 900 гривень до 1 078 800 гривень зі знижкою.

Нагадаємо, раніше Головне управління Національної поліції в Луганській області оприлюднило тендер на послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автотранспорту на суму 455 833,60 гривень.
- 489 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В освітніх закладах на ТОТ вводять оцінки за поведінку
- 18:00 Окупанти відбиратимуть ДНК-матеріали родичів тих, хто похований на «Лісовій Дачі»
- 17:00 «Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «Лісової Дачі»
- 16:00 Двом луганчанам, яких взяли в полон Сили оборони, повідомили про підозру
- 15:00 Одна з громад розпочала прийом заяв на літнє оздоровлення дітей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 1785
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 605
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 558
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 471


«Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «...
Дружина ветерана з Луганщини відкрила фотоцентр у Дрогобичі
Сіверськодончани про воду: «Ремонтними роботами навіть не пахне, зробили б уже підвіз води»