Кремінянин став чемпіоном України з кікбоксингу
На чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів вихованець Кремінської ДЮСШ Іван Субботін посів перше місце.
Про це повідомляє Кремінська МВА.
У змаганнях з кікбоксингу «WAKO» у розділі «фул-контакт» (вагова категорія до 57 кг) Іван здолав двох суперників із Сум та виборов золоту медаль.
Спортивний шлях Іван розпочав у Кремінній. Закінчивши 9 класів Кремінського ліцею №5, протягом семи років він займався боксом у Кремінській ДЮСШ, ставав багаторазовим чемпіоном Луганської області та успішно виступав на змаганнях різного рівня.
Після початку повномасштабного вторгнення йому довелося зробити перерву в тренуваннях.
Переїхавши до Верхньодніпровська, де не було секції боксу, Іван вирішив спробувати себе у кікбоксингу. Уже через рік тренувань він показав відмінні результати: виграв Кубок Дніпропетровської області, став срібним призером Кубка України з кікбоксингу «WAKO» у Броварах (2024 рік), а в лютому 2025 року виборов золото на чемпіонаті України в цій же дисципліні. Улітку Іван отримав спортивне звання кандидата в майстри спорту (КМС) з кікбоксингу.
Тренує спортсмена заслужений тренер України Василь Яцков.
Змагання відбувалися у Тернополі з 8 по 12 жовтня.
Нагадаємо, поліцейський з Сіверськодонецька Дмитро Іголкін взяв золото на Всеукраїнському фестивалі з богатирського багатоборства.
- 285 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1287
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1169
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1070
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1068


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах