Ворожий дрон пошкодив квартиру Володимира Московченка та його родини у Києві. Як допомогти
Під час ворожої атаки на Київ постраждала квартира театральної родини з Луганська Володимира Московченка та Ірини Лубської.
Про це повідомляє Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр.
23 жовтня, під час ворожої атаки на Київ, російський дрон пошкодив вікна у квартирі: вибиті шибки, пошкоджено стіни.
«На щастя, ніхто не постраждав. Допоможeмо родині відновити оселю. Ощад - 5167 8032 9087 1222, Монобанк - 4441 1110 3973 8574, Приват - 4149 4990 8610 2850», - повідомили у театрі.
Володимир Московченко у минулому багаторічний головний режисер театру, починав працювати там ще з Луганська. Він та його родина багато років відала Луганському українському театру та завжди був поруч з театром складні часи.
Нагадаємо, Луганський театр урочисто відкрив новий сезон у Києві.
- 414 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
- 13:00 На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
- 12:00 НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини
- 11:00 Затвердили положення про новий структурний підрозділ Луганської ОДА
- 10:00 «Не ламайте решітку»: у Сіверськодонецьку черга до нотаріуса розписана до серпня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1047
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 983
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 904
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 872


Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини