ЛОВА: на Луганщині окупанти до 2030 року ввімкнуть зв’язок на 3 % території, важкохворим без паспорта рф не виписують рецепти на ліки
До 2030 року мобільний зв’язок у самопроголошеній «лнр» пошириться лише на 3 % території. Рецепти на отримання лікарських засобів на окупованій Луганщині для тяжкохворих видають за наявності паспорта рф.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Відсутність мобільного зв’язку у низці захоплених у 2022 році росіянами міст і сіл Луганщини майже не залежить від безпекової складової. Значно більше – від бажання окупаційної адміністрації цей зв’язок увімкнути. Так, упродовж наступних п’яти років, тобто до 2030 року, мінцифри рф обіцяє поширити послугу мобільного зв’язку та інтернету лише на 3 % території самопроголошеної «лнр». Ще на 10 % ця послуга залишиться недоступною», – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА зазначили, що загарбники максимально обмежують права осіб, які з різних причин не одержали паспорт рф, але залишилися на окупованій території. Стосується це також й важкохворих. Медики не виписують рецепт на ліки за відсутності цього паспорту.
Нагадаємо, батьки дітей з інвалідністю у самопроголошеній «лнр» купують засоби реабілітації за одержані при народженні малюка кошти.
- 406 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
- 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1609
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1543
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1426
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1201


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
