Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
Підполковник поліції Руслан Ковбаснюк загинув 4 листопада на Дніпропетровщині. За рішенням рідних, його поховали в іншій області. Віддати останню шану поліцейському зібрались друзі, побратими та колеги разом з керівництвом поліції Луганської області.
Про це повідомляє поліція Луганської області.
Руслан Ковбаснюк 23 роки свого життя віддав службі в підрозділах кримінальної поліції. З початком повномасштабного вторгнення Руслан ніс службу на Луганщині, у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях.
Поліцейський виявляв диверсантів, коригувальників вогню, а також вивозив місцевих мешканців під ворожими обстрілами, доставляв ліки, продукти та речі першої необхідності тим, хто залишався у прифронтових регіонах.
«Руслан був відповідальним, ініціативним і надійним у будь-якій ситуації. Ми разом проходили найважчі етапи служби, і я знаю, що він завжди ставив інтереси людей та колективу вище за власні. Таких фахівців, як Руслан, одиниці — професіонал, товариш і людина з великої літери. Для нас він назавжди залишиться прикладом відданості Присязі та честі офіцера», — зазначив т.в.о. начальника ГУНП в Луганській області полковник поліції Віталій Тарасов.
Нагадаємо, поліцейський з Луганщини Руслан Ковбаснюк внаслідок ворожого авіаційного удару у Дніпропетровській області 4 листопада.
- 453 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
- 14:00 У Рубіжанський МВА новий начальник
- 13:00 Як працює клуб приємного спілкування для ВПО в Івано-Франківську
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 821
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 680
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 646
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 589


Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанський МВА новий начальник
Студентка з Луганщини власноруч збирає безпілотники для українських військових