На окупованій Луганщині можуть відключити мобільний інтернет до кінця війни. Окупанти ввели податок на транспорт
У «лнр» можуть відключити мобільний інтернет до кінця війни, на окупованій Луганщині росіяни ввели щорічний податок на транспорт.
Про це йдеться у зведенні Луганськлї ОВА.
Повідомляється, що росіяни поступово почали відключати в регіонах послугу мобільного інтернету. Вимкнення не залежатимуть від наявності чи повітряної тривоги – обмеження вводять до кінця війни.
«На черзі – ще один крок до ізоляції жителів окупованої Луганщини. Прифронтові райони за декілька років цифрової блокади вже пристосувалися до існування без інтернету, однак значної частини території так званої «лнр» ця примха кремля торкнеться вперше», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що серед нововведень – й транспортний податок, який жителям самопроголошеної «лнр» необхідно буде сплачувати з наступного року. Першим податковим періодом стане 2025 рік. Розрахуватися за нього потрібно буде до 1 грудня 2026-го, але не раніше надходження відповідного повідомлення. Визначити попередню суму податку власники транспортних засобів зможуть за допомоги онлайн-сервісу, якщо інтернет на той час ще працюватиме.
Нагадаємо, на окупованій Луганщині майже відсутній мобільний інтернет.
- 266 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти з Лисичанської громади відвідали музично-візуальне шоу «Красуня та Чудовисько»
- 18:59 «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 688
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 616
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 587
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 576


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного