У Кам’янському попрощалися з захисником родом з Луганщини
7 травня на фронті загинув військовий родом з Луганщини Юрій Савостін.
Про це повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.
“7 травня в бою поблизу населеного пункту Володимирівка на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув лейтенант Савостін Юрій Валерійович”, - написав він.
Юрій Савостін народився 18 серпня 1990 року у Сокологірську (колишній Первомайськ) на Луганщині. У 2013 році закінчив Харківський політехнічний інститут. Тривалий час працював помічником машиніста на залізничній станції «Слов'янськ». У серпні 2024 року став на захист України.
20 листопада 2025 року з захисником попрощалися у Кам’янському на Дніпропетровщині. У нього залишилися дружина, донька, батьки та брат.
Нагадаємо, на війні загинув лисичанин Сергій Подгорний.
- 313 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 830
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 673
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 650
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 449


Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході