Платники Луганщини сплатили до бюджету 1 млрд. 104 млн. грн. ЄСВ

У Луганській області в січні-червні поточного року підприємства і підприємці регіону сплатили 1 млрд. 104 млн. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Тільки в червні платники ЄСВ регіону сплатили понад 231 млн. грн.

У відомстві також нагадали, що 30 квітня 2015-го набрав чинності новий Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435. У свою чергу, втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 9 вересня 2013 року № 454 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Відповідно до нового Порядку платники єдиного внеску подаватимуть звітність до фіскальних органів за місцем реєстрації в будь-який зручний для них спосіб. Серед них - засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб; на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації; на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п’яти; поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення за умови, що у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п’яти.

Прес-служба ГУ ДФС у Луганській області.